Wysokiej klasy sprzęt muzyczny zapewnia im całkiem niezłe brzmienie, które z powodzeniem może konkurować z zespołami cztero- czy pięcio-osobowymi. Grają każdy rodzaj muzyki - zarówno biesiadne klasyki, jak i aktualne nowości.
Kontakt z nami

Napisz

Jesteśmy profesjonalistami i muzyką zajmujemy się na co dzień. Posiadamy szeroki repertuar muzyczny, który tylko częściowo zamieszczamy na naszej stronie.

Atutem zespołu jest dobry wokal, zarówno damski jak i męski, wspaniała muzyka oraz prowadzenie ciekawych zabaw i konkursów z dużą dawką poczucia humoru.

czerwiec 2016

Prezent nie tylko na urodziny

rozrywka, czas wolny

Obdarowywanie prezentami solenizantów to bardzo miły zwyczaj, bywa jednak kłopotliwy. Chyba wszyscy znamy to uczucie, gdy zbliżają się urodziny lub inne święto, a my nie wiemy tak naprawdę co kupić.No cóż, prezent ma być pewnym symbolem i wcale nie musi wiele kosztować. Na początku należy zawsze zaplanować budżet, który chcemy na prezenty wydać. Szczególne znaczenie ma to w przypadku świąt rodzinnych, gdy do obdarowania jest kilka osób. Warto tę sprawę przemyśleć na kilka miesięcy wcześniej, aby odłożyć pewną kwotę. Zadłużanie się tuż przed świętami...

Dalej

Rozrywka Czas wolny Hobby Muzyka Odzież Ubrania Albumy na zdjęcia
Copyright © 2008 buytemplates.net. All Rights Reserved. E4.0.3