Wysokiej klasy sprzęt muzyczny zapewnia im całkiem niezłe brzmienie, które z powodzeniem może konkurować z zespołami cztero- czy pięcio-osobowymi. Grają każdy rodzaj muzyki - zarówno biesiadne klasyki, jak i aktualne nowości.
Kontakt z nami

Napisz

Jesteśmy profesjonalistami i muzyką zajmujemy się na co dzień. Posiadamy szeroki repertuar muzyczny, który tylko częściowo zamieszczamy na naszej stronie.

Atutem zespołu jest dobry wokal, zarówno damski jak i męski, wspaniała muzyka oraz prowadzenie ciekawych zabaw i konkursów z dużą dawką poczucia humoru.

lipiec 2016

Zegarki damskie - jak wybrać?

hobby, rozrywka, czas wolny

Żyjemy w świecie elektroniki, modne, elektroniczne zegarki wypierają już te klasyczne, tradycyjne modele. Wiele osób sprawdza godzinę na ekranie telefonu komórkowego, ale projektanci robią wszystko, aby zegarki w swojej tradycyjnej formie wróciły do łask. Piękny design sprawdza, że coraz więcej pań sięga po zegarki damskie. Na co zwrócić uwagę podczas zakupu?Pierwszym kryterium wyboru jest zastosowany w zegarku mechanizm działania. Modele kwarcowe posiadają zasilanie bateryjne, a o dokładności odmierzania decyduje zastosowane ziarno kwarcu. Sekundnik w tego typu...

Dalej

Fotoświat

hobby, rozrywka, czas wolny

Utrwalanie ważnych życiowych chwil na fotografiach to najlepszy sposób na zatrzymanie upływającego czasu. Szczególnie, że taki momentów jest wiele. Urodziny, imieniny, chrzty, komunie, śluby, imprezy rodzinne i z przyjaciółmi to tylko niektóre uroczystości, podczas trwania których robi się zdjęcia. I dobrze, bowiem są one znakomitym prezentem dla jubilata, który za każdym razem podczas oglądania przeniesie go w tamto miejsce. Właśnie dlatego prezentowym hitem są fotoksiążki oraz fotoalbumy. Fotoksiążka to niezwykły pomysł na uwiecznienie wyjątkowych chwil z życia...

Dalej

Rozrywka Czas wolny Hobby Muzyka Odzież Ubrania Albumy na zdjęcia
Copyright © 2008 buytemplates.net. All Rights Reserved. E4.0.3