Wysokiej klasy sprzęt muzyczny zapewnia im całkiem niezłe brzmienie, które z powodzeniem może konkurować z zespołami cztero- czy pięcio-osobowymi. Grają każdy rodzaj muzyki - zarówno biesiadne klasyki, jak i aktualne nowości.
Kontakt z nami

Napisz

Jesteśmy profesjonalistami i muzyką zajmujemy się na co dzień. Posiadamy szeroki repertuar muzyczny, który tylko częściowo zamieszczamy na naszej stronie.

Atutem zespołu jest dobry wokal, zarówno damski jak i męski, wspaniała muzyka oraz prowadzenie ciekawych zabaw i konkursów z dużą dawką poczucia humoru.

sierpień 2016

Tradycja i nowoczesność w fotografii

hobby, rozrywka, czas wolny, fotografia

Fotografia - podobnie jak wiele innych wynalazków - przeszła długą drogę w celu osiągnięcia współczesnego poziomu. Dziś czarno-białe zdjęcia robi się w ramach dodatkowej atrakcji za pomocą specjalnego programu, który służy do usunięcia kolorów.Jeszcze nie tak dawno - pięćdziesiąt lat w historii rozwoju cywilizacji to mgnienie - album na zdjęcia zawierał wyłącznie czarno-białe fotografie. Panna młoda w bieli, pan młody w stonowanym garniturze, jednak pozostali goście weselni mieli różnokolorowe kreacje, czego nie zobaczymy, przeglądając stare, pamiątkowe...

Dalej

Zegary treningowe oraz ścienne w utworach muzyczny

hobby, rozrywka, czas wolny, dom, zegar, czas, czasomierz

Żyjemy w 21 wieku gdzie coraz więcej osób zwraca coraz większą uwagę na zdrowy tryb życia. Dla osiągnięcia "zdrowszej sylwetki" potrzebne jest kilka gadżetów. Jednym z nich jest ważny, o ile nie najważniejszy - zegarek treningowy kupiony w Techtime Na rynku sklepów osiedlowych oraz internetowych jest duży wybór takiego sprzętu w związku z czym nie ma problemu z nabyciem takiego rodzaju sprzętu. Wiele osób pragnących zakupić taki zegarek chce go osobiście przymierzyć i zobaczyć na własne oczy w związku, z czym interesuje ich sklep z zegarkami treningowymi. Po jego...

Dalej

Rozrywka Czas wolny Hobby Muzyka Odzież Ubrania Albumy na zdjęcia
Copyright © 2008 buytemplates.net. All Rights Reserved. E4.0.3