Wysokiej klasy sprzęt muzyczny zapewnia im całkiem niezłe brzmienie, które z powodzeniem może konkurować z zespołami cztero- czy pięcio-osobowymi. Grają każdy rodzaj muzyki - zarówno biesiadne klasyki, jak i aktualne nowości.
Kontakt z nami

Napisz

Jesteśmy profesjonalistami i muzyką zajmujemy się na co dzień. Posiadamy szeroki repertuar muzyczny, który tylko częściowo zamieszczamy na naszej stronie.

Atutem zespołu jest dobry wokal, zarówno damski jak i męski, wspaniała muzyka oraz prowadzenie ciekawych zabaw i konkursów z dużą dawką poczucia humoru.

styczeń 2017

Organizacja imprezy - jak to zrobić skutecznie?

hobby, rozrywka, czas wolny, imprezy

Kalendarze są pełne imprez, które odbywają się przy okazji różnego rodzaju świąt i okazji. Niektóre powtarzają się cyklicznie, a tylko o niektórych mówi się, że były udane. Zatem jak zorganizować udany event? Od czego zależy powodzenie imprezy?Przygotowania do organizacji powinny zacząć się od określenia okazji i charakteru imprezy (wstęp wolny czy płatny). W dalszej kolejności trzeba zadecydować dla ilu osób jest organizowana (np. dla 1500 osób czy oczekujemy, że zjawi się pół wsi) i gdzie się odbędzie - w namiocie, wynajętej sali, czy w miejscu ...

Dalej

Rozrywka Czas wolny Hobby Muzyka Odzież Ubrania Albumy na zdjęcia
Copyright © 2008 buytemplates.net. All Rights Reserved. E4.0.3