Wysokiej klasy sprzęt muzyczny zapewnia im całkiem niezłe brzmienie, które z powodzeniem może konkurować z zespołami cztero- czy pięcio-osobowymi. Grają każdy rodzaj muzyki - zarówno biesiadne klasyki, jak i aktualne nowości.
Kontakt z nami

Napisz

Jesteśmy profesjonalistami i muzyką zajmujemy się na co dzień. Posiadamy szeroki repertuar muzyczny, który tylko częściowo zamieszczamy na naszej stronie.

Atutem zespołu jest dobry wokal, zarówno damski jak i męski, wspaniała muzyka oraz prowadzenie ciekawych zabaw i konkursów z dużą dawką poczucia humoru.

grudzień 2017

Prezenty świąteczne dla dzieci

hobby, rozrywka, czas wolny, dzieci, zabawa, zabawki

Gdy zima zaczyna zbliżać się wielkimi krokami, wszyscy zastanawiamy się nad tym, co powinniśmy podarować swoim dzieciom. Maluchy podczas każdych świąt wyczekują w końcu prezentów. To one je uszczęśliwiają, dlatego powinniśmy przygotować dla swoich dzieci specjalne podarunki. A co może nimi być?Świetnym pomysłem na świąteczny prezent będzie przygotowanie zimowej imprezy. Taka organizacja imprez mikołajkowych w Warszawie może być banalnie prosta. Wystarczy, że najpierw zarezerwujemy odpowiednią salę, dobrze ją udekorujemy i zaprosimy gości. Naszymi gośćmi będą...

Dalej

Ubranie zawsze na czasie

odzież, koszula, ubrania

Trudno znaleźć inny element męskiej garderoby, który w zależności od dodatków, tak dobrze pasuje na każdą okazje. Niezależnie czy preferujemy styl sportowy casual, czy bardziej formalny, odpowiednio dobrana koszula podkreśli zalety sylwetki i zamaskuje jej niedoskonałości. Niezależnie czy udajemy się na wesele, czy tylko spotkanie z przyjaciółmi, ten odpowiednio dobrany element garderoby pozwoli nam czuć się komfortowo i elegancko. Koszula na miarę, będąca często symbolem klasycznej elegancji, to często znak rozpoznawczy dobrych sklepów odzieżowych na całym świecie,...

Dalej

Rozrywka Czas wolny Hobby Muzyka Odzież Ubrania Albumy na zdjęcia
Copyright © 2008 buytemplates.net. All Rights Reserved. E4.0.3