Wysokiej klasy sprzęt muzyczny zapewnia im całkiem niezłe brzmienie, które z powodzeniem może konkurować z zespołami cztero- czy pięcio-osobowymi. Grają każdy rodzaj muzyki - zarówno biesiadne klasyki, jak i aktualne nowości.
Kontakt z nami

Napisz

Jesteśmy profesjonalistami i muzyką zajmujemy się na co dzień. Posiadamy szeroki repertuar muzyczny, który tylko częściowo zamieszczamy na naszej stronie.

Atutem zespołu jest dobry wokal, zarówno damski jak i męski, wspaniała muzyka oraz prowadzenie ciekawych zabaw i konkursów z dużą dawką poczucia humoru.

maj 2017

Kwiaty

hobby, rozrywka, czas wolny

Okazji do obdarowania kogoś bukietem pięknych kwiatów są dziesiątki każdego roku. Można uszczęśliwić kogoś pięknym bukietem z okazji na przykład urodzin czy imienin. Są to okazje, podczas których obdarowujemy innych kwiatami. Nie mniej popularne są różne święta jak Dzień Kobiet lub Dzień Matki. Największą przyjemność sprawia bez wątpienia własnoręczne wręczenie bukietu wybranej osobie i złożenie jej osobiście życzeń. Czasami jest to jednak niemożliwe, chociażby ze względu na odległość dzielącą nas od niej. W takich przypadkach dużym zainteresowaniem...

Dalej

Rozrywka Czas wolny Hobby Muzyka Odzież Ubrania Albumy na zdjęcia
Copyright © 2008 buytemplates.net. All Rights Reserved. E4.0.3