Wysokiej klasy sprzęt muzyczny zapewnia im całkiem niezłe brzmienie, które z powodzeniem może konkurować z zespołami cztero- czy pięcio-osobowymi. Grają każdy rodzaj muzyki - zarówno biesiadne klasyki, jak i aktualne nowości.
Kontakt z nami

Napisz

Jesteśmy profesjonalistami i muzyką zajmujemy się na co dzień. Posiadamy szeroki repertuar muzyczny, który tylko częściowo zamieszczamy na naszej stronie.

Atutem zespołu jest dobry wokal, zarówno damski jak i męski, wspaniała muzyka oraz prowadzenie ciekawych zabaw i konkursów z dużą dawką poczucia humoru.

wrzesień 2017

Muzyka na weselu

hobby, rozrywka, muzyka, zespół

Dla większości z nas ślub jest jednym z najważniejszych dni w naszym życiu. To właśnie w tym dniu stajemy przed naszą ukochaną osobą i w otoczeniu całej nasze rodziny, wyznajemy jej miłość oraz przysięgamy wierność i uczciwość małżeńską. W dzisiejszych czasach wiele osób próbuje negować tą uroczystość mówiąc, że wielu z nas nie jeden ślub w swoim życiu przeżyje. Zapewne jest w tym jakieś ziarnko prawdy, jednak powinniśmy pamiętać, że tylko ten pierwszy ślub będzie dla nas naprawdę wyjątkowym wydarzeniem. W końcu wszystko co w życiu jest "pierwsze"...

Dalej

Dobry fotograf ślubny

fotograf, ślub, usługi, katowice, śląsk

Związana ze ślubem ceremonia kościelna, a także przyjęcie weselne to niezwykłe wydarzenie dla pary młodej oraz ich bliskich. Zazwyczaj przygotowania do tego wyjątkowego dnia trwają bardzo długo, aby wszystko było jak najlepiej zorganizowane i dopracowane. W tym czasie podejmuje się wiele bardzo ważnych decyzji i wyborów. Taka organizacja ceremonii ślubnej i przyjęcia weselnego wymaga bardzo dobrej organizacji. Należy zatroszczyć się zarówno o strój, wygląd zewnętrzny, jak i sprawy organizacyjne, jak choćby wybór sali weselnej, zrobienie listy gości, czy też...

Dalej

Rozrywka Czas wolny Hobby Muzyka Odzież Ubrania Albumy na zdjęcia
Copyright © 2008 buytemplates.net. All Rights Reserved. E4.0.3