Wysokiej klasy sprzęt muzyczny zapewnia im całkiem niezłe brzmienie, które z powodzeniem może konkurować z zespołami cztero- czy pięcio-osobowymi. Grają każdy rodzaj muzyki - zarówno biesiadne klasyki, jak i aktualne nowości.
Kontakt z nami

Napisz

Jesteśmy profesjonalistami i muzyką zajmujemy się na co dzień. Posiadamy szeroki repertuar muzyczny, który tylko częściowo zamieszczamy na naszej stronie.

Atutem zespołu jest dobry wokal, zarówno damski jak i męski, wspaniała muzyka oraz prowadzenie ciekawych zabaw i konkursów z dużą dawką poczucia humoru.

czas wolny

Prezenty świąteczne dla dzieci

czas wolny, dzieci, hobby, rozrywka, zabawa, zabawki

(...) Gdy zima zaczyna zbliżać się wielkimi krokami, wszyscy zastanawiamy się nad tym, co powinniśmy podarować swoim dzieciom. Maluchy podczas każdych świąt wyczekują w końcu prezentów. To one je uszczęśliwiają, dlatego powinniśmy (...)

Dalej

Historia męskiej koszuli

buty, czas wolny, hobby, odzież, rozrywka, ubrania

(...) elegancki duet, świetnie nadający się na przyjęcia i gale. Dziś trudno wyobrazić sobie bez koszuli biznesowy strój, jednakże trzeba zwrócić uwagę, że potrzebowała ona wielu wieków, aby stać się tak eleganckim elementem męskiej garderoby. Koszula przybyła z AzjiJak donoszą źródła pierwowzorem (...)

Dalej

Korzystanie z pralni samoobsługowej

czas wolny, hobby, rozrywka

(...) Korzystanie z pralni jest w niektórych przypadkach nieuniknione. Jeśli chodzi na przykład o czyszczenie okryć wierzchnich - płaszczy, kożuchów czy żakietów - pranie w domu mogłoby zniszczyć delikatne tkaniny. W pralni zaś stosuje się specjalne środki piorące oraz metody, na przykład czyszczenie na sucho, dzięki czemu można mieć pewność, że każda rzecz zostanie idealnie oczyszczona i odświeżona, a przy tym nie zniszczy się nawet w najmniejszym stopniu. Korzystanie z pralni jednak w opinii wielu osób nie (...)

Dalej

Kwiaty

czas wolny, hobby, rozrywka

(...) Okazji do obdarowania kogoś bukietem pięknych kwiatów są dziesiątki każdego roku. Można uszczęśliwić kogoś pięknym bukietem z okazji na przykład urodzin czy imienin. Są to okazje, podczas których obdarowujemy innych kwiatami. Nie mniej popularne są różne święta jak Dzień Kobiet lub Dzień Matki. Największą przyjemność sprawia bez wątpienia własnoręczne wręczenie bukietu wybranej osobie i złożenie jej osobiście życzeń. Czasami jest to jednak niemożliwe, chociażby ze względu na odległość dzielącą nas od niej. W takich przypadkach dużym zainteresowaniem cieszy się oferta usługodawców, polegająca na komponowaniu i dostawie wybranych bukietów konkretnym osobom. Każda kwiaciarnia (...)

Dalej

Organizacja imprezy - jak to zrobić skutecznie?

czas wolny, hobby, imprezy, rozrywka

(...) Kalendarze są pełne imprez, które odbywają się przy okazji różnego rodzaju świąt i okazji. Niektóre powtarzają się cyklicznie, a tylko o niektórych mówi się, że były udane. Zatem jak zorganizować udany event? Od czego zależy powodzenie imprezy?Przygotowania do organizacji powinny zacząć się od określenia okazji i charakteru imprezy (wstęp wolny czy płatny). W dalszej kolejności trzeba zadecydować dla ilu osób jest organizowana (...)

Dalej

Pilates - idealny trening dla Ciebie

czas wolny, hobby, rozrywka, sport

(...) Każdy z nas chciałby być zdrowy, wysportowany, mieć pięknie ukształtowane i wręcz wyrzeźbione ciało. Stosujemy więc najrozmaitsze diety, chodzimy na siłownię, biegamy, a efektów naszej ciężkiej pracy nie widać lub postępują one bardzo powoli. Zniechęcamy się więc i przestajemy ćwiczyć. Czy jest jakiś sposób aby osiągnąć wymarzony cel jednocześnie nie przerzucając ton żelastwa na siłowni, czy katując się dietami. Jest, trzeba (...)

Dalej

Na czym polega grawerowanie laserowe?

czas wolny, drukowanie, grawerowanie, hobby, rozrywka

(...) Grawerowanie to jedna z najbardziej popularnych technik zdobniczych, która umożliwia tworzenie eleganckich, trwałych, a zarazem zindywidualizowanych dekoracji niemal na każdej powierzchni. Metoda ta, wykorzystywana już od starożytności, polega na wykonywaniu wzorów lub napisów na odpowiednio przygotowanych materiałach, przy użyciu specjalnych (...)

Dalej

Wybór zespołu muzycznego na studniówkę

czas wolny, hobby, rozrywka

(...) Studniówka jest wydarzeniem wyjątkowo istotnym w życiu młodego człowieka - impreza, podczas której spotykają się przyjaciele oraz bliscy znajomi stanowi powód do późniejszych nostalgicznych wspomnień.Warto zastanowić się nad organizacją imprezy studniówkowej, w celu zapewnienia jej uczestnikom dobrej zabawy - podstawową funkcję zabawową wydaje się spełniać aranżacja muzyczna, towarzysząca imprezie. Ciekawą propozycją może okazać się zespół coverowy na studniówke - wynajęcie grupy specjalizującej się w odtwarzaniu znanych i lubianych utworów muzycznych z pewnością zapewni odpowiednią atmosferę podczas imprezy.Zespół coverowy na studniówke można odnaleźć za pośrednictwem internetu, gdzie ogłaszają się różnego (...)

Dalej

Tradycja i nowoczesność w fotografii

czas wolny, fotografia, hobby, rozrywka

(...) Fotografia - podobnie jak wiele innych wynalazków - przeszła długą drogę w celu osiągnięcia współczesnego poziomu. Dziś czarno-białe zdjęcia robi się w ramach dodatkowej atrakcji za pomocą specjalnego programu, który służy do usunięcia kolorów.Jeszcze nie tak dawno - pięćdziesiąt lat w historii rozwoju cywilizacji to (...)

Dalej

Zegary treningowe oraz ścienne w utworach muzyczny

czas, czas wolny, czasomierz, dom, hobby, rozrywka, zegar

(...) Techtime Na rynku sklepów osiedlowych oraz internetowych jest duży wybór takiego sprzętu w związku z czym nie ma problemu z nabyciem takiego rodzaju sprzętu. Wiele osób pragnących zakupić taki zegarek chce go osobiście przymierzyć i zobaczyć (...)

Dalej

Zegarki damskie - jak wybrać?

czas wolny, hobby, rozrywka

(...) Żyjemy w świecie elektroniki, modne, elektroniczne zegarki wypierają już te klasyczne, tradycyjne modele. Wiele osób sprawdza godzinę na ekranie telefonu komórkowego, ale projektanci robią wszystko, aby zegarki w swojej tradycyjnej formie wróciły do łask. Piękny design sprawdza, że coraz więcej pań sięga po zegarki damskie. Na co zwrócić uwagę podczas zakupu?Pierwszym kryterium wyboru jest zastosowany w zegarku mechanizm działania. Modele kwarcowe posiadają zasilanie bateryjne, a o dokładności odmierzania decyduje zastosowane ziarno kwarcu. Sekundnik w tego typu zegarkach przeskakuje co sekundę. Takie zegarki są odporne na wstrząsy, są również tanie i proste w naprawie. Niestety wymagają systematycznego (...)

Dalej

Fotoświat

czas wolny, hobby, rozrywka

(...) Utrwalanie ważnych życiowych chwil na fotografiach to najlepszy sposób na zatrzymanie upływającego czasu. Szczególnie, że taki momentów jest wiele. Urodziny, imieniny, chrzty, komunie, śluby, imprezy rodzinne i z przyjaciółmi to tylko niektóre uroczystości, podczas trwania których robi się zdjęcia. I dobrze, bowiem są one znakomitym prezentem dla jubilata, który za każdym razem podczas oglądania przeniesie go w tamto miejsce. Właśnie dlatego prezentowym hitem są fotoksiążki oraz fotoalbumy. Fotoksiążka to niezwykły pomysł na uwiecznienie wyjątkowych chwil z życia rodzinnego bądź podróży. Zdjęcia, które wzruszają do łez, zamknięte w ramy fotoksiążki to unikalna pamiątka, (...)

Dalej

Prezent nie tylko na urodziny

czas wolny, rozrywka

(...) Obdarowywanie prezentami solenizantów to bardzo miły zwyczaj, bywa jednak kłopotliwy. Chyba wszyscy znamy to uczucie, gdy zbliżają się urodziny lub inne święto, a my nie wiemy tak naprawdę co kupić.No cóż, prezent ma być pewnym symbolem i wcale nie musi wiele kosztować. Na początku należy zawsze zaplanować budżet, który chcemy na prezenty wydać. Szczególne znaczenie ma to w przypadku świąt rodzinnych, gdy do obdarowania jest kilka osób. Warto tę sprawę przemyśleć na kilka miesięcy wcześniej, aby odłożyć pewną kwotę. Zadłużanie się tuż przed świętami tylko po to, aby stać nas było na prezenty, nie jest najszczęśliwszym pomysłem, choć istnieją osoby, które takie pomysły miewają.Wartość prezentu często jest uzależniona od zażyłości z daną osobą. Oczywistym wydaje się, że osoby bliższe będziemy chcieli obdarować czymś cenniejszym, niż osoby z nami niezwiązane. Bynajmniej nie chodzi tutaj o wartość kwotową! Każdy prezent może nieść ze sobą pewien ładunek emocjonalny i to właśnie na nim warto skupić uwagę.Im lepiej znamy daną osobę, (...)

Dalej

Rozrywka Czas wolny Hobby Muzyka Odzież Ubrania Albumy na zdjęcia
Copyright © 2008 buytemplates.net. All Rights Reserved. E4.0.3