Wysokiej klasy sprzęt muzyczny zapewnia im całkiem niezłe brzmienie, które z powodzeniem może konkurować z zespołami cztero- czy pięcio-osobowymi. Grają każdy rodzaj muzyki - zarówno biesiadne klasyki, jak i aktualne nowości.
Kontakt z nami

Napisz

Jesteśmy profesjonalistami i muzyką zajmujemy się na co dzień. Posiadamy szeroki repertuar muzyczny, który tylko częściowo zamieszczamy na naszej stronie.

Atutem zespołu jest dobry wokal, zarówno damski jak i męski, wspaniała muzyka oraz prowadzenie ciekawych zabaw i konkursów z dużą dawką poczucia humoru.

drukowane albumy i książki foto

(Nie)zwykłe albumy na zdjęcia

albumy na zdjęcia, drukowane albumy i książki foto, fotoksiążki

(...) klisze odchodzą powoli do lamusa. Obecnie na rynku królują więc tzw. fotoksiążki, a zdjęcia przechowuje się na dysku komputerowym lub na różnego typu zewnętrznych nośnikach pamięci. Drukowane albumy i książki foto może nie dają możliwości wyjmowania z nich zdjęć, przekładania ich czy wyrzucania (np. w przypadku nieaktualnej już miłości), ale za to dużo lepiej (od tradycyjnego albumu) potrafią opowiedzieć pewnego rodzaju historię (konkretnych wakacji, wesela, imprezy urodzinowej itp). Dodatkowo, nie dość, że sami możemy wybrać (...)

Dalej

Rozrywka Czas wolny Hobby Muzyka Odzież Ubrania Albumy na zdjęcia
Copyright © 2008 buytemplates.net. All Rights Reserved. E4.0.3