Wysokiej klasy sprzęt muzyczny zapewnia im całkiem niezłe brzmienie, które z powodzeniem może konkurować z zespołami cztero- czy pięcio-osobowymi. Grają każdy rodzaj muzyki - zarówno biesiadne klasyki, jak i aktualne nowości.
Kontakt z nami

Napisz

Jesteśmy profesjonalistami i muzyką zajmujemy się na co dzień. Posiadamy szeroki repertuar muzyczny, który tylko częściowo zamieszczamy na naszej stronie.

Atutem zespołu jest dobry wokal, zarówno damski jak i męski, wspaniała muzyka oraz prowadzenie ciekawych zabaw i konkursów z dużą dawką poczucia humoru.

Zdjęcia naszego reportera

hobby

rozrywka

czas wolny

odzież

ubrania

buty

Historia męskiej koszuli

Jeśli sięgniemy do przeszłości szybko okaże się, że koszula męska cieszy się stosunkowo spektakularną karierą w wielkim świecie mody. Niegdyś pełniła ona rolę bielizny, jaką to skrzętnie ukrywano przed światem, jednakże współcześnie wraz z krawatem i marynarką koszula tworzy niezwykle elegancki duet, świetnie nadający się na przyjęcia i gale.
Dziś trudno wyobrazić sobie bez koszuli biznesowy strój, jednakże trzeba zwrócić uwagę, że potrzebowała ona wielu wieków, aby stać się tak eleganckim elementem męskiej garderoby.

Koszula przybyła z Azji
Jak donoszą źródła pierwowzorem koszuli były tuniki, które nosili członkowie koczowniczych plemion w Azji. Następnie przejęte zostały przez Babilończyków oraz Egipcjan. W okresie średniowiecza koszula męska stanowiła symbol najuboższej warstwy społecznej, szyta była z niebarwionego lnu, zaś pod szyją wykończona była tasiemką. W epoce renesansu koszula dotarła do Włoch, gdzie uległa znacznym przeobrażeniom. Szyto ją z kolorowych jedwabiów, wykańczano haftem a także ozdabiano mankietami. Z czasem pojawił się także nowy trend, w którym to do koszuli wprowadzono bufy, zaś w tym okresie, przeciwnie aniżeli w średniowieczu, koszula noszona była przez przedstawicieli najbogatszych warstw społecznych.

Kwintesencja elegancji
Warto wspomnieć, że od końca dziewiętnastego koszula stała się kwintesencją najwyższej elegancji. Na taki strój mogli pozwolić sobie tylko ludzie zamożni i majętni. Początkiem dwudziestego wieku modne stały się koszule wzorzyste, kolorowe i bardzo barwne. Koszule męskie dostępne były w bardzo szerokiej gamie barw oraz deseni w sklepie: http://www.ekoszule.pl Klasyczne koszule garniturowe to współcześnie symbol elegancji i klasy mężczyzny, albowiem nikt już nie pamięta, że ta część stroju niegdyś była tylko formą bielizny.

hobby, rozrywka, czas wolny, odzież, ubrania, buty


Kwieciński: Mieszkanie plus priorytetem rządu na najbliższe miesiące

Program Mieszkanie plus będzie priorytetem rządu na najbliższe miesiące - mówił na piątek minister inwestycji rozwoju Jerzy Kwieciński. Jak przyznał, dotychczas współpraca na rządzie wokół tego programu nie wyglądała najlepie...

Rozrywka Czas wolny Hobby Muzyka Odzież Ubrania Albumy na zdjęcia
Copyright © 2008 buytemplates.net. All Rights Reserved. E4.0.3