Wysokiej klasy sprzęt muzyczny zapewnia im całkiem niezłe brzmienie, które z powodzeniem może konkurować z zespołami cztero- czy pięcio-osobowymi. Grają każdy rodzaj muzyki - zarówno biesiadne klasyki, jak i aktualne nowości.
Kontakt z nami

Napisz

Jesteśmy profesjonalistami i muzyką zajmujemy się na co dzień. Posiadamy szeroki repertuar muzyczny, który tylko częściowo zamieszczamy na naszej stronie.

Atutem zespołu jest dobry wokal, zarówno damski jak i męski, wspaniała muzyka oraz prowadzenie ciekawych zabaw i konkursów z dużą dawką poczucia humoru.

Zdjęcia naszego reportera

hobby

rozrywka

muzyka

zespół

Muzyka na weselu

Dla większości z nas ślub jest jednym z najważniejszych dni w naszym życiu. To właśnie w tym dniu stajemy przed naszą ukochaną osobą i w otoczeniu całej nasze rodziny, wyznajemy jej miłość oraz przysięgamy wierność i uczciwość małżeńską. W dzisiejszych czasach wiele osób próbuje negować tą uroczystość mówiąc, że wielu z nas nie jeden ślub w swoim życiu przeżyje.
Zapewne jest w tym jakieś ziarnko prawdy, jednak powinniśmy pamiętać, że tylko ten pierwszy ślub będzie dla nas naprawdę wyjątkowym wydarzeniem. W końcu wszystko co w życiu jest "pierwsze" smakuje najlepiej. Nie warto oszczędzać na organizacji ślubu i wesela, ponieważ jest to nasz najważniejszy dzień w życiu. Zarówno my jak i nasi goście powinni wspominać go przez wiele, wiele lat. Organizacja wesela jest o wiele droższa, niż sama organizacja ślubu. Potrzebujemy wynająć całą, ogromną salę weselną, która pomieści wszystkich naszych gości oraz zespół muzyczny. 
Równie ważne jest zapewnienie odpowiedniego menu dla gości. Powinniśmy uczulić kucharza, że wśród gości mogą znajdować się wegetarianie. Kucharz powinien posiadać przygotowane w zanadrzu potrawy dla każdego z naszych gości. Nie możemy przecież pozwolić, aby ktokolwiek przez całe wesele siedział głodny. Kolejną bardzo istotą kwestią jest odpowiednia muzyka.
Zespół na wesele o wiele lepiej się sprawdzi, niż DJ. Przecież każdy z nas o wiele lepiej się bawi przy muzyce na żywo, niż tej puszczonej z głośników. Poza tym zespół na żywo najlepiej zabawi naszych gości i zachęci ich do tańca. Utwory przez nich grane również podpasują dla większości weselnych gości, gdyż będą to wszystkim dobrze znane piosenki.

hobby, rozrywka, muzyka, zespół


W sobotę sklepy będą zamknięte. Powodem Święto Trzech Króli

Planujecie duże zakupy na ten weekend? Zapominalskim przypominamy - jutro zamknięte będą supermarkety, hipermarkety, galerie handlowe oraz inne sklepy zatrudniające pracowników na umowę o pracę. Powodem był Święto Trzech Król...

Rozrywka Czas wolny Hobby Muzyka Odzież Ubrania Albumy na zdjęcia
Copyright © 2008 buytemplates.net. All Rights Reserved. E4.0.3