Wysokiej klasy sprzęt muzyczny zapewnia im całkiem niezłe brzmienie, które z powodzeniem może konkurować z zespołami cztero- czy pięcio-osobowymi. Grają każdy rodzaj muzyki - zarówno biesiadne klasyki, jak i aktualne nowości.
Kontakt z nami

Napisz

Jesteśmy profesjonalistami i muzyką zajmujemy się na co dzień. Posiadamy szeroki repertuar muzyczny, który tylko częściowo zamieszczamy na naszej stronie.

Atutem zespołu jest dobry wokal, zarówno damski jak i męski, wspaniała muzyka oraz prowadzenie ciekawych zabaw i konkursów z dużą dawką poczucia humoru.

odzież

Ubranie zawsze na czasie

koszula, odzież, ubrania

(...) odpowiednio dobrany element garderoby pozwoli nam czuć się komfortowo i elegancko. Koszula na miarę, będąca często symbolem klasycznej elegancji, to często znak rozpoznawczy dobrych sklepów odzieżowych na całym świecie, który daje okazję w bardzo męski sposób wyrażać naszą osobowość. Jeśli chodzi o dobry sklep z koszulami, to wybór może być (...)

Dalej

Historia męskiej koszuli

buty, czas wolny, hobby, odzież, rozrywka, ubrania

(...) epoce renesansu koszula dotarła do Włoch, gdzie uległa znacznym przeobrażeniom. Szyto ją z kolorowych jedwabiów, wykańczano haftem a także ozdabiano mankietami. Z czasem pojawił się także nowy trend, w którym to do koszuli wprowadzono bufy, zaś w tym okresie, przeciwnie aniżeli w średniowieczu, koszula (...)

Dalej

Rozrywka Czas wolny Hobby Muzyka Odzież Ubrania Albumy na zdjęcia
Copyright © 2008 buytemplates.net. All Rights Reserved. E4.0.3