Wysokiej klasy sprzęt muzyczny zapewnia im całkiem niezłe brzmienie, które z powodzeniem może konkurować z zespołami cztero- czy pięcio-osobowymi. Grają każdy rodzaj muzyki - zarówno biesiadne klasyki, jak i aktualne nowości.
Kontakt z nami

Napisz

Jesteśmy profesjonalistami i muzyką zajmujemy się na co dzień. Posiadamy szeroki repertuar muzyczny, który tylko częściowo zamieszczamy na naszej stronie.

Atutem zespołu jest dobry wokal, zarówno damski jak i męski, wspaniała muzyka oraz prowadzenie ciekawych zabaw i konkursów z dużą dawką poczucia humoru.

Centrum Edukacyjno Rozrywkowe dla dzieci Kids' Planet
02-133 Warszawa, Al. Krakowska 291 lok. 43
Polska,
Telefon: +48 608 77 55 55 Fax:
Zdjęcia naszego reportera

hobby

rozrywka

czas wolny

dzieci

zabawa

zabawki

Prezenty świąteczne dla dzieci

Gdy zima zaczyna zbliżać się wielkimi krokami, wszyscy zastanawiamy się nad tym, co powinniśmy podarować swoim dzieciom. Maluchy podczas każdych świąt wyczekują w końcu prezentów. To one je uszczęśliwiają, dlatego powinniśmy przygotować dla swoich dzieci specjalne podarunki. A co może nimi być?
Świetnym pomysłem na świąteczny prezent będzie przygotowanie zimowej imprezy. Taka organizacja imprez mikołajkowych w Warszawie może być banalnie prosta. Wystarczy, że najpierw zarezerwujemy odpowiednią salę, dobrze ją udekorujemy i zaprosimy gości. Naszymi gośćmi będą oczywiście przyjaciele naszych dzieci. Taka impreza na pewno spodoba się każdemu. Jeśli jednak nie mamy czasu na organizowanie takiego przyjęcia, postawmy na zupełnie inny prezent. Pamiętajmy przy tym, że dzieci wciąż wierzą w Świętego Mikołaja. Możemy więc zdecydować się na wynajem mikołaja Warszawa Przebrana osoba będzie mogła wręczyć naszym pociechom wybrane prezenty. A jeśli sami chcemy to zrobić, wystarczy, że wypożyczymy dla siebie taki strój Świętego Mikołaja. Nasze dzieci będą wprost zachwycone, gdy otrzymają swoje prezenty od prawdziwego mikołaja.
Warto więc przyłożyć się nieco bardziej do wyboru odpowiedniego prezentu dla dzieci. Każdy maluch uwielbia otrzymywać różnorodne podarunki. A gdy obdarujemy swoje dziecko, sami poczujemy się znacznie lepiej.
WIęcej na stronie: http://kidsplanet.com.pl

hobby, rozrywka, czas wolny, dzieci, zabawa, zabawki


Gazprom wnioskuje o renegocjację cen gazu!

Spółki Gazpromu wystąpiły do PGNiG z wnioskiem o renegocjację ceny kontraktowej gazu dostarczanego przez Gazprom na podstawie kontraktu kupna-sprzedaży gazu ziemnego do Polski z 25 września 1996 r. - poinformował PGNiG na kom...

Rozrywka Czas wolny Hobby Muzyka Odzież Ubrania Albumy na zdjęcia
Copyright © 2008 buytemplates.net. All Rights Reserved. E4.0.3