Wysokiej klasy sprzęt muzyczny zapewnia im całkiem niezłe brzmienie, które z powodzeniem może konkurować z zespołami cztero- czy pięcio-osobowymi. Grają każdy rodzaj muzyki - zarówno biesiadne klasyki, jak i aktualne nowości.
Kontakt z nami

Napisz

Jesteśmy profesjonalistami i muzyką zajmujemy się na co dzień. Posiadamy szeroki repertuar muzyczny, który tylko częściowo zamieszczamy na naszej stronie.

Atutem zespołu jest dobry wokal, zarówno damski jak i męski, wspaniała muzyka oraz prowadzenie ciekawych zabaw i konkursów z dużą dawką poczucia humoru.

ubrania

Ubranie zawsze na czasie

koszula, odzież, ubrania

(...) Trudno znaleźć inny element męskiej garderoby, który w zależności od dodatków, tak dobrze pasuje na każdą okazje. Niezależnie czy preferujemy styl sportowy casual, czy bardziej formalny, odpowiednio dobrana koszula podkreśli zalety sylwetki i zamaskuje jej niedoskonałości. Niezależnie czy udajemy się na wesele, czy tylko spotkanie z przyjaciółmi, ten (...)

Dalej

Historia męskiej koszuli

buty, czas wolny, hobby, odzież, rozrywka, ubrania

(...) Jeśli sięgniemy do przeszłości szybko okaże się, że koszula męska cieszy się stosunkowo spektakularną karierą w wielkim świecie mody. Niegdyś pełniła ona rolę bielizny, jaką to skrzętnie ukrywano przed światem, jednakże współcześnie wraz z krawatem i marynarką koszula tworzy niezwykle (...)

Dalej

Rozrywka Czas wolny Hobby Muzyka Odzież Ubrania Albumy na zdjęcia
Copyright © 2008 buytemplates.net. All Rights Reserved. E4.0.3